Szanowni Państwo,

Informujemy, że Departament Programów Infrastrukturalnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje webinarium dla beneficjentów POIiŚ 2014-2020 pn. „Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami materiałów i wydarzeń informacyjno-promocyjnych w projektach finansowanych z funduszy europejskich (POIiŚ)”. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami dostępności w działaniach informacyjno-promocyjnych w odniesieniu do projektów realizowanych przez beneficjentów POIiŚ 2014-2020.

Planowane szkolenie odbędzie się w dniu 22 października br. na platformie Zoom. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów z Instytucji Koordynującej Umowę Partnerstwa (IKUP). Informacje na temat szkolenia wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są pod adresem: https://www.pois.gov.pl/szkolenie-z-dostepnosci/.

Osobą kontaktową w sprawie szkolenia jest Pani Anita Giergielewicz z Wydziału Projektów Własnych DPI (IZ), tel. 22 273 76 81 lub 795 481 755, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.