Szanowni Państwo,

od piątku 03.11.2023 roku od godziny 9.00 będą prowadzone prace związane z przebudową Portalu Beneficjenta dla klientów instytucjonalnych. Portal nie będzie dostępny około 7 dni. O zakończeniu prac natychmiast poinformujemy.

Przepraszamy za utrudnienia.

 OSOBY FIZYCZNE 

PORTAL NA POTRZEBY PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE I MOJA WODA

Wejdź do PORTALU BENEFICJENTA DLA OSÓB FIZYCZNYCH

Od 03.01.2023 składanie wniosków o dofinansowanie w ramach PP Czyste Powietrze odbywa się WYŁĄCZNIE za pośrednictwem serwisu gwd.nfosigw.gov.pl

 KLIENCI INSTYTUCJONALNI 

Zapraszamy Państwa do korzystania z PORTALU BENEFICJENTA - internetowego systemu, w którym śledzić można stan realizacji złożonych wniosków oraz zawartych umów lub uzyskać informacje o najbliższych płatnościach. W Portalu Beneficjenta publikowane są informacje dla Kontrahentów WFOŚiGW w Katowicach.

Korzystając z niego, użytkownicy mogą zgłaszać swoje zapytania lub wnioski oraz przeglądać stan realizacji zgłoszonych wniosków i umów.

Portal jest dostępny dla tych, którzy uzyskali niezbędne identyfikatory tzn. nazwę wykorzystywaną do logowania w portalu i numer beneficjenta.

W celu rejestracji prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wejdź do PORTALU BENEFICJENTA DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH