Zapraszamy do udziału w bezpłatnym 2-dniowym szkoleniu dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego 
organizowanym przez 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

pn. „Udzielanie zamówień publicznych współfinansowanych ze środków unijnych przez podmioty zobowiązane do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych”, dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego, z którymi WFOŚiGW w Katowicach podpisał umowy o dofinansowanie. 

Szkolenie odbędzie się w dniach 21.09.2020 r. – 22.09.2020 r. od 9.00 do 15.00 w obiekcie: ProEdukacja Centrum Kursowe, ul. Warszawska 3, Katowice

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w terminie do dnia 14 września 2020 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą Karty zgłoszenia, dostępnej w linku:

UWAGA:
W szkoleniu może wziąć udział do 30 osób. W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, WFOŚiGW w Katowicach zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby zgłoszonych osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia ze strony, WFOŚiGW w Katowicach: Adrianna Ramotowska, tel. 32 6032 393, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.