Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 Działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego 

organizowanym przez

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

pn. „ Rozliczenie projektów POIiŚ 2014-2020 z wykorzystaniem systemu SL 2014”, dla beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 działanie 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego, z którymi WFOŚiGW w Katowicach podpisał umowy o dofinansowanie. 

Szkolenie odbędzie się 30 września 2019 r. o godz. 9.00
w obiekcie: Centrum biurowo-szkoleniowe, ul. Moniuszki 7, Katowice

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać w terminie do dnia 23 września 2019 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą Kart zgłoszenia, dostępnych w linku poniżej:

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA
KARTA ZGŁOSZENIA

UWAGA:

W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, WFOŚiGW w Katowicach zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby zgłoszonych osób.

Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia ze strony Wojewódzkiego Funduszu: Adrianna Ramotowska: tel. 32 6032 393, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.