×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /www/images/pazdziernik16/szkolenie.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/pazdziernik16/szkolenie

Trzecie szkolenie warsztatowe organizowane przez WFOŚiGW w Katowicach

30 października odbyło się trzecie już bezpłatne szkolenie warsztatowe organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, który pełni funkcję Instytucji Wdrażającej w ramach I osi priorytetowej: Zmniejszenie emisyjności gospodarki dla działania 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko- dąbrowskiej dla potencjalnych Beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014- 2020 dla Poddziałania: 1.7.1- Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko- dąbrowskiej.

Poprzednie szkolenia dla potencjalnych beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014- 2020 w ramach działania 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko- dąbrowskiej dla Poddziałania: 1.7.1- Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko- dąbrowskiej i 1.7.2- Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu w konurbacji śląsko- dąbrowskiej, 1.7.3- Promowanie wykorzystywania wysokosprawnej Kogeneracji ciepła i energii elektrycznej w konurbacji śląsko- dąbrowskiej; odbyły się 25 sierpnia i 8 września.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://wfosigw.katowice.pl/images/pazdziernik16/szkolenie

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.