Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne w sprawie naboru w ramach poddziałania 1.7.1 POIiŚ Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko-dąbrowskiej.

Termin: 4 października 2016 r.

Godz. spotkania: 09:30-15:00

Miejsce: Restauracja Złoty Ul, ul. Pszczyńska 197 Gliwice 

Uczestnictwo w spotkaniu należy zgłosić za pomocą formularza rejestracyjnego online dostępnego na stronie www.subregioncentralny.pl w zakładce Szkolenia (link do formularza rejestracyjnego: http://www.subregioncentralny.pl/formularz/spotkanie-informacyjne-dot-naboru-171-pois-wspieranie-efektywnosci-energetycznej-w-budynkach-mieszkalnych-w-konurbacji-slasko-dabrowskiej-4-pazdziernika-2016-r.html

Tematyka spotkania:

Spotkanie dedykowane jest potencjalnym wnioskodawcom, którzy zamierzają ubiegać się o wsparcie w związku z konkursem w ramach Poddziałania 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko-dąbrowskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 

Omówione zostaną następujące zagadnienia dotyczące trwającego konkursu:

  1. Strategia ZIT Subregionu Centralnego oraz Ramowy dokument wdrażania działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji w subregionie centralnym województwa śląskiego.
  2. Prezentacja przedstawiciela WFOŚiGW w Katowicach: Możliwość uzyskania wsparcia w ramach Poddziałania 1.7.1 Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko-dąbrowskiej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.
  3. Stoliki eksperckie – możliwość bezpośrednich konsultacji z ekspertami Wojewódzkiego Funduszu odnośnie zasad aplikowania o wsparcie w ramach Poddziałania 1.7.1 POIiŚ 2014-2020

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do Państwa drogą elektroniczną.

Więcej informacji udziela:

Sabina Bryś
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 032 461 22 58

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.