Zmiana organizacji pracy WFOSIGW w związku z pandemią. Prosimy o kontakt jedynie drogą mailową i pocztą tradycyjną

Zmiana organizacji pracy w WFOŚiGW w Katowicach w związku z COVID-19

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa w trosce o wspólne bezpieczeństwo, informujemy, że od 18 marca 2020 r. do odwołania Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Katowicach pracuje zdalnie.

 W związku z tym uprzejmie prosimy o kontakt z pracownikami Funduszu wyłącznie drogą mailową i pocztą tradycyjną.

WIĘCEJ INFORMACJI I NUMERY TELEFONÓW

x

Od środy trwają Targi POL-ECO SYSTEM w Poznaniu. Nie mogło i nas tam zabraknąć. Zarząd WFOŚiGW w Katowicach - Tomasz Bednarek oraz Adam Lewandowski wzięli udział w debacie z udziałem przedstawicieli samorządów i sektora bankowego, jak również w seminarium nt. dorobku 30-lecia Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz perspektyw rozwoju Funduszu i systemu finansowania ochrony środowiska w Polsce. 

Ponadto nasi pracownicy byli zaangażowani w obsługę wspólnego stoiska wojewódzkich funduszy - 17funduszy.pl, a doradcy energetyczni odpowiadali na pytania na stoisku informacyjnym Projektu Doradztwa Energetycznego oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Podczas targów rozstrzygnięto również konkurs na plakat promujący Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020. Miło nam poinformować, że pierwszą nagrodę w konkursie otrzymał katowiczanin - Dawid Myszka. Nagrodę wręczył mu Minister Środowiska - Henryk Kowalczyk. Serdecznie gratulujemy!

POL-ECO SYSTEM to największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. W tym roku targom towarzyszyły obchody jubileuszu 30-lecia działalności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – instytucji, która jest ważnym filarem systemu finansowania ochrony środowiska w Polsce.