Przed Państwem drugi numer Kwartalnika „VADEMECUM energetyczno-klimatyczne”. Tym razem Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zapraszają do zapoznania się z takimi tematami:

  • Jak wybrać i eksploatować mikroinstalacje fotowoltaiczne ? 
  • ITPO – ważne ogniwo Gospodarki Obiegu Zamkniętego 
  • Norma Euro 6e bis: Nowy krok w kierunku czystszego transportu 
  • System kaucyjny – czy jesteśmy gotowi ? 
  • Oszczędzać energię każdy może – Część II ograniczenie strat 
  • Audyt energetyczny budynku – dlaczego warto go wykonać ? 

plik do pobrania


Oddajemy na Państwa ręce pierwszy numer Kwartalnika „VADEMECUM energetyczno-klimatyczne”. Mamy nadzieję, że poruszone tematy opracowane przez Doradców Energetycznych z WFOŚiGW w Katowicach zainteresują czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami i życzymy interesującej lektury.

W numerze:

  • Projekt Doradztwa Energetycznego
  • Gospodarka Obiegu Zamkniętego – wejść czy nie w ten obieg?
  • Oszczędzać energię każdy może – część 1 – Straty
  • Dyrektywa CAFE – rewolucja na rynku motoryzacyjnym w Europie
  • Prawidłowa wentylacja pomieszczeń mieszkalnych – problemy i rozterki Polaków
  • Zastosowanie kamery termowizyjnej w budownictwie
  • Nowe przepisy – impulsem do rozwoju klastrów.

plik do pobrania

#FunduszeEuropejskie #ProjektDoradztwaEnergetycznego #pde

WFOŚiGW w Katowicach wraz z 16 partnerami na terenie całego kraju tj. wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej oraz NFOŚiGW w Warszawie realizuje Projekt Doradztwa Energetycznego, który jest finansowany z Funduszy Europejskich z Programu FEnIKS 2021-2027.