Szanowni Państwo!
Ważna informacja

 

Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo beneficjentów oraz pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zalecamy, aby kontakt z pracownikami Funduszu odbywał się poprzez korespondencję tradycyjną, drogą elektroniczną lub telefonicznie.

 

Informacja ogólna - tel. 32 60 32 200 / 32 60 255 / 32 60 215
Kontakt w sprawie Programu CZYSTE POWIETRZE:
- infolinia ogólnopolska 22 340 40 80
- w sprawach dot. przygotowania i rozpatrywania wniosków o dofinansowanie, umów i aneksów prosimy o kontakt pod numerem 32 60 32 252
- w sprawach dot. rozliczenia umów o dofinansowanie 32 60 32 256

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adresy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem EPUAP.

Zachęcamy również do skorzystania z Formularza kontaktowego dla Programu Czyste Powietrze: https://www.wfosigw.katowice.pl/oferta-dla-osob-fizycznych/program-czyste-powietrze.html


Aktualne informacje o bieżącej sytuacji epidemiologicznej dostępne są na: www.gis.gov.pl.