Fundusz przedsiębiorcom

Zgodnie ze z zawartym porozumieniem pomiędzy Regionalną Izbą Gospodarczą a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach informować będziemy o wspólnych inicjatywach, konferencjach, seminariach i warsztatach mających na celu m.in wdrażanie polityki środowiskowej zwłaszcza w zakresie zarządzania surowcami, segregacji odpadów, a także wdrażaniu ekologicznych procesów technologicznych produktów i usług oraz popularyzację nowoczesnych metod edukacji ekologicznej.

Dzięki uruchomionemu przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach internetowemu punktowi konsultacyjnemu, nasi eksperci będą na bieżąco odpowiadać na pytania przedsiębiorców dotyczących możliwości wykorzystania dofinansowania ich projektów. Najczęściej pojawiające się problemy i pytania będziemy publikować na stronach internetowych Izby i Funduszu z myślą o ich rozpowszechnianiu i wydaniu poradnika ekologicznego dla przedsiębiorców stworzonego na bazie najczęściej zadawanych pytań.

Internetowy punkt konsultacyjny przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Masz pytania - napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.