Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pełniący funkcję Instytucji Wdrażającej w ramach I osi priorytetowej:
Zmniejszenie emisyjności gospodarki dla działania 1.7 Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie województwa śląskiego 

dla potencjalnych Beneficjentów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014- 2020 

dla Poddziałania: 

1.7.1- Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w województwie śląskim

Szkolenie odbędzie się dnia: 27.06.2017 roku w godz.: 9.00 – 15.00 w Centrum Biurowo-Szkoleniowym w Katowicach, ul. Moniuszki 7

Terminy zgłoszeń: do dnia 23.06.2017 roku do godz. 13.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

 

RAMOWY PROGRAM SZKOLENIA

Zgłoszenia udziału prosimy dokonywać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pomocą Kart zgłoszenia, dostępnych w linku:

KARTA ZGŁOSZENIA

UWAGA:

W przypadku zgłoszenia większej liczby uczestników niż liczba wolnych miejsc, WFOŚiGW w Katowicach zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby zgłoszonych osób.

Osoby odpowiedzialne za organizację szkolenia ze strony Wojewódzkiego Funduszu: Anna Gruca: tel. 32 60 32 280, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Aleksandra Orłów: tel. 32 60 32 316, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..