18.08.2010

5 sierpnia 2010 r. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego rozpoczęło realizację cyklu szkoleń z zakresu pomocy publicznej dla beneficjentów indywidualnych projektów kluczowych.

 

Do udziału w szkoleniach realizowanych w ramach inicjatywy Project pipeline zapraszamy osoby reprezentujące beneficjentów, którzy realizują indywidualne projekty kluczowe w ramach:

  • Programu Infrastruktura i Środowisko,
  • Programu Innowacyjna Gospodarka,
  • Programu Rozwój Polski Wschodniej,
  • 16 Regionalnych Programów.
     

Podczas dwudniowych szkoleń uczestnicy dowiedzą się jak identyfikować i rozróżniać sytuacje, w których występuje pomoc publiczna, w jaki sposób stosować przepisy pomocy publicznej, poznają krajowe i wspólnotowe regulacje dotyczące pomocy publicznej, zostaną zaznajomieni z formami pomocy publicznej, rodzajami pomocy publicznej, sposobami sprawowania nadzoru i kontroli pomocy publicznej oraz problemami związanymi z pozyskiwaniem, otrzymywaniem i rozliczaniem pomocy publicznej.

Szkolenia poprowadzi firma PSDB Sp. z o.o. Szkolenia będą się odbywały w okresie od sierpnia 2010 r. do stycznia 2011 r. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Białymstoku, Wrocławiu, Katowicach i Łodzi.

Harmonogram szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej: www.psdb.com.pl/szkolenia_pomoc_publiczna.

Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod numer tel.: 22 492 71 39.
 

 


Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach korzysta ze współfinansowania w ramach pomocy technicznej POIiŚ.

All rights reserved WFOSiGW w Katowicech.